Z okazji Dnia Matki Prezydent Bydgoszczy zaprasza na MAJ MAM 2017, który odbędzie się pod hasłemBIZNES MAMY – wsparcie i networking”, który odbędzie się 25 maja, o godz. 12.00 w Przystani Bydgoszcz przy ul. Tamka 2.

Program spotkania:

12.00 – Powitanie, panel zaproszonych gości z grup networkingowych i wsparcia dla Biznes Mam

 

12.40-13.00 Przerwa kawowa

 

Prelekcje:

 

13.00 – „Jak zrobiłam biznes życia i do czego wykorzystuję networking.” 

 

Prowadząca: Małgorzata Pelc

 

Opis: Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak prowadzenie niezobowiązującej rozmowy może pomóc w sukcesie biznesowym. Budowanie relacji międzyludzkich i sieci kontaktów to sposób na życie i rodzaj biznesowej inwestycji.

 

Jeśli nie masz śmiałości podczas poznawania nowych osób, masz opory, bo nie wiesz o czym rozmawiać, jak i jakie zadawać pytania to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Uświadomisz sobie, co tworzy bariery, a co pomaga i ułatwia pierwsze kontakty, dowiesz się, co jest potrzebne, aby je nawiązywać. Poznasz uniwersalne, ale kluczowe pytania, dzięki którym nawiązanie głębszej relacji będzie kwestią czasu. Zobaczysz, jak ważne jest pierwsze wrażenie i jaki wpływ na relacje ma wizerunek.

 

13.50 – „Jak wykorzystać media społecznościowe?”

 

Prowadząca: Joanna Czerska Thomas

 

Opis: Media społecznościowe to idealne miejsce na komunikację z klientami. Czy je wykorzystujesz? Przyjdź i przekonaj się, jaką siłę ma Facebook.

 

14.30 – „Biznes Mama czyli jak skutecznie połączyć pracę zawodową z domem i rodziną?”

 

Prowadząca: Marta Gargas

 

Opis: Bycie aktywną zawodowo mamą to nie lada wyzwanie w dzisiejszym świecie. Szybkość, ciągły pośpiech i chęć dania dzieciom wszystkiego co najlepsze często sprowadza mamę do pędzenia w ciągłym „niedoczasie”. Czy można skutecznie połączyć pracę zawodową ze szczęśliwą rodziną? Czy będąc aktywną zawodowo można mieć dobre relacje z partnerem? Jak ogarnąć wszystko nie zaniedbując przy okazji siebie? Jak być zgodną z samą sobą pozostając doskonałą mamą swoich dzieci i skutecznym pracownikiem lub przedsiębiorcą jednocześnie? Czy to w ogóle realne?

 

15.10 Zakończenie

 

UWAGA! DZIECI MILE WIDZIANE!

 

W trakcie spotkania zabawy sensoryczne z FUNIMKAMI! Miejsce do raczkowania w zasięgu wzroku rodzica.

 

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE!

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

 

Zarejestruj się. Formularz zgłoszeniowy na stronie www.bydgoszcz.pl/majmam

 

ZAPRASZAMY!

 

Wyjdź z domu, poznaj mamy takie, jak Ty i zacznij działać!

Data publikacji: 23.05.2017
Translate »