Mamo! Zrób sobie prezent i zapisz się na kolejną edycję bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorczych mam! W tym roku MAJ MAM znów odbędzie się online. Zaczynamy w Dzień Matki, czyli 26 maja. Właśnie ruszyła rejestracja.

 

Ruszyły zapisy na kolejną, dziewiątą już edycję bezpłatnych warsztatów w sieci z okazji Dnia Matki – MAJ MAM 2021. Zapraszamy mamy, które chcą rozpocząć swoją aktywność zawodową po urlopie związanym z opieką nad dzieckiem, aktywne kobiety, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok oraz panie, które już działają, realizując swoje pasje i pomysły.

Warsztaty online będą odbywać się codziennie, od 26 do 29 maja, między 11.oo a 13.oo.  Udział można wziąć we wszystkich spotkaniach lub tylko w jednym,  wystarczy się zarejestrować przechodząc na stronę z FORMULARZEM.

W tegorocznej edycji dowiecie się m.in. jak pokonać zniechęcenie, jak nie zwariować podczas pracy zdalnej i co nowego w social mediach. Dowiecie się też wszystkiego na temat dotacji Powiatowego Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych i poznacie ofertę wsparcia dla początkujących Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. A na koniec sobotni relaks, czyli joga śmiechu.

Szczegóły projektu można znaleźć przechodząc na stronę wydarzenia na Facebooku MAJ MAM.

 

Warto wiedzieć

Miasto Bydgoszcz wspiera młode mamy w aktywizacji zawodowej – projekt MAJ MAM organizujemy od 2013 roku. Celem projektu jest aktywizacja kobiet po urodzeniu dziecka, po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Od zeszłego roku, z powodu pandemii, projekt przenieśliśmy do sieci.

Data publikacji: 14.05.2021
Translate »