Końcówka roku na rynku inwestycji komercyjnych to okres podsumowań i wyróżnień dla największych i najbardziej spektakularnych projektów. Doceniane są również lokalizacje i jednostki odpowiedzialne za obsługę projektów inwestycyjnych ze strony samorządów. W tym roku, dzięki staraniom Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Bydgoszcz została nominowana w dwóch prestiżowych plebiscytach: CIJ oraz Eurobuild.

 

CIJ

 

W dniu 9 listopada 2017 r. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego weźmie udział w 16-tej już Gali konkursu polskiej branży nieruchomości: CIJ Awards Poland 2017. Gala CIJ Awards Poland 2017 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości.  Już po raz kolejny organizatorzy zaproponowali wiele kategorii konkursowych, dostosowanych do zmieniającego się rynku nieruchomości. Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2017 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach. Miasto Bydgoszcz znalazło się na krótkiej liście miast ubiegających się o nagrodę w kategorii „Best Investor-Friendly Region/City”.

 

Eurobild

 

Kolejnym ważnym wydarzeniem jest prestiżowa gala Eurobild Awards, która w dniu 6 grudnia 2017 r. zgromadzi przedstawicieli polskiego i europejskiego rynku nieruchomości komercyjnych, aby nagrodzić najlepszych inwestorów i najciekawsze projekty. Eurobuild Awards to niezwykle istotne wydarzenie w branży nieruchomości. Międzynarodowi eksperci co roku wyróżniają i nagradzają podmioty odnoszące największe sukcesy na polskim rynku oraz w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Bydgoszcz po raz kolejny została nominowana w kategorii „Most Investor-Friendly City”. Warty przypomnienia jest  fakt uzyskania przez Bydgoszcz najwyższego lauru w tej kategorii za rok 2015.

Data publikacji: 07.11.2017
Translate »