Gala Inwestora

Jubileusz 10-lecia BARR stał się doskonałą okazją nie tylko do podsumowań działalności agencji, ale przede wszystkim możliwością spotkania, biznesowych rozmów i dyskusji o gospodarczym rozwoju Bydgoszczy.

Obchody jubileuszu rozpoczęliśmy od konferencji „Klient idealny”, podczas której zaprezentowaliśmy działania i rezultaty projektu realizowanego  wraz ze Stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz pn.: „Wsparcie internacjonalizacji MŚP oraz promocji gospodarczej regionu na obszarze funkcjonowania Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz”. Tematykę związaną z pozyskaniem klienta idealnego, zbudowaniem persony zakupowej oraz jego ścieżki zakupowej w firmie, a także z networkingiem i o tym jak zamieniać kontakty w kontrakty, przekazali uczestnikom konferencji Joanna Matuszewicz-Pawłowska oraz Artur Sójka.

Intensywny dzień zwieńczyła Gala Inwestora, podczas której spotkaliśmy się przedsiębiorcami, samorządowcami, uczelniami wyższymi i instytucjami otoczenia biznesu aby wspólnie świętować i podsumować ostatnie 10 lat rozwoju gospodarczego naszego miasta. Merytoryczne dyskusje wsparli podczas panelu – Biznes w Bydgoszczy – wizja przyszłości, eksperci. Rozmowa moderowana przez  Wiktora Doktóra – prezesa Pro Progressio, w której wzięli udział: Rafał Bruski – Prezydent Bydgoszczy, Katarzyna Meger – Prezes Zarządu, Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa, Paweł Panczyj – Chief Development Officer, ABSL, Jarosław Wnuk – Dyrektor Zarządzający, Accolade Polska, dostarczyła wiele cennych refleksji i wskazówek dla Miasta, co robić aby utrzymać tempo wzrostu gospodarczego.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim naszym biznesowym partnerom, którzy przez ostatnie 10 lat byli z nami i wspólnie pracowali na sukces gospodarczy naszego miasta.

Data publikacji: 11.10.2023
Translate »