Bydgoszcz coraz mocniej odznacza się na logistyczno – magazynowej mapie Polski. Bogate zaplecze kadry inżynierskiej oraz działania realizowane przez BARR, tj. pozyskania do miasta nowych inwestorów, przynoszą rezultaty.  Panattoni Europe oraz  Waimea Holding S.A. realizują obecnie projekty budowy ponad 70 000 m kw. nowoczesnych powierzchni magazynowo – produkcyjnych. Przedstawiciele inwestorów w samych superlatywach wypowiadają się o potencjale rozwoju miasta.

W wywiadzie dla portalu property.news.pl, Dorota Jagodzińska-Sasson, Managing Director w Panattoni Europe doceniła rosnące możliwości dla pragnących zainwestować w mieście inwestorów – Bydgoszcz z każdym kwartałem zyskuje na atrakcyjności, również w branży obiektów przemysłowych o charakterze produkcyjno-magazynowym. Potwierdza to rekordowe zainteresowanie regionem – w ciągu roku możemy wybudować nawet i 120 000 m kw. powierzchni dedykowanej zarówno dużym sieciom sklepów branży FMCG, jak i lokalnym firmom, a przez to i branży logistycznej. Dzięki temu Panattoni Europe ma szansę rozwijać przemysłową mapę Polski, a Panattoni Park Bydgoszcz jest tego najlepszym przykładem.

 

Panattoni Park Bydgoszcz tworzyć będą trzy hale o powierzchni 48 000 mkw, z funkcją elastycznego kształtowania modułów budynków. Inwestycja sytuowana jest częściowo na terenie dawnych Zakładów Chemicznych ZACHEM. Znajduje się 9 km do centrum Bydgoszczy, 4 km od drogi krajowej nr 10 i 10 km od węzła łączącego drogę krajową nr 25 i drogę ekspresową S10.

 

Inwestycję obsługuje Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o. o. Szczegóły projektu dostępne są na stronie dewelopera:

 

http://www.panattonieurope.com/pl/kraj/polska/biuro-prasowe/aktualnosci/bydgoszcz-z-magazynami-klasy-a-26-000-m-kw-panatto/

Data publikacji: 03.08.2016
Translate »