Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z bydgoskimi przedsiębiorcami zorganizowała 15 listopada 2016 r. drzwi otwarte dla poszukujących pracy – „Sobotę z pracodawcą”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób zainteresowanych ofertą lokalnych firm.

Od 9.00 do 15.00 w siedzibach bydgoskich firm poszukujący pracy mogli porozmawiać ze specjalistami, którzy udzielili zainteresowanym wszelkich informacji o aktualnych ofertach pracy oraz przyjęli CV kandydatów.

 

W akcji wzięły udział następujące firmy:

SHAPERS’ POLSKA Sp. z o. o., Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o. o., CS Group Polska Sp. z o. o., iQor Polska Sp. z o.o., Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k., Media System Sp. z o. o., Multikino S.A.,  OPONEO.PL S.A., PESA Bydgoszcz SA, PZU S.A.,  SDL Poland Sp. z o. o.,  Sims Recycling Solutions Sp. z o.o., Sunrise System Sp. z o. o,. TABER Spółka z o.o. oraz  Unilever Polska S.A.

Pierwsza edycja wydarzenia cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pracodawcy chwalili uczestników, którzy poświęcając swój wolny czas w sobotę, wykazali się znajomością wymagań i oczekiwań stawianych kandydatom na konkretne stanowiska. Dlatego też organizacja kolejnej edycji wydarzenia planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

„Sobota z Pracodawcą” to nowa inicjatywa BARR, mająca na celu pomoc lokalnym przedsiębiorcom  w procesie rekrutacji pracowników. Dzięki projektowi Agencja realizuje jeden z celów do których została powołana – wsparcie rozwoju przedsiębiorczości oraz aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy i zagrożonych utratą pracy.

Data publikacji: 17.10.2016
Translate »