[well anim=”” boxbgcolor=””]

2 września 2016 r. w Warszawie odbyło się spotkanie koordynatorów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się 14 – 20 listopada w całej Polsce.  Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego kolejną edycję będzie koordynatorem wydarzenia w województwie kujawsko – pomorskim.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Spotkanie stało się okazją do wymiany opinii i wniosków dotyczących zarówno wcześniejszych edycji, jak i planów na tegoroczną, dziewiąta odsłonę wydarzenia. Podczas rozmów w gronie koordynatorów z pozostałych województw przedstawiciel BARR miał również okazję opowiedzieć o dotychczas współrealizowanych projektach oraz planach i założeniach na tegoroczną edycję.

Data publikacji: 05.09.2016
Translate »