Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, iż Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Departamentem Ameryki Ministerstwa Spraw Zagranicznych organizują seminarium nt. możliwości biznesowych polskich przedsiębiorstw w krajach Sojuszu Pacyfiku (Meksyk, Kolumbia, Peru, Chile)  pt.  „Sojusz Pacyfiku – gospodarcze wyzwanie dla Polski.”

 

Współpraca z Sojuszem Pacyfiku jest jednym z priorytetów Rządu RP wobec Ameryki Łacińskiej, a połowa obrotów handlowych Polski z regionem przypada właśnie na państwa Sojuszu. Od 2015 r. Polska posiada status obserwatora w ww. ugrupowaniu, deklarując współpracę w takich obszarach jak: internacjonalizacja małych i średnich przedsiębiorstw oraz innowacyjność.

 

Seminarium skierowane jest w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, zainteresowanych eksportem  i inwestycjami w krajach Sojuszu Pacyfiku.

 

Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

 

Seminarium odbędzie się w dniu 20 czerwca 2017 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie przy ul. Trębackiej 4, sala 30-31 (parter) od godz. 10:00 (rejestracja od 09:30).

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o REJESTRACJE ONLINE

 

Program seminarium – Pobierz pdf

 

Więcej informacji udziela Krajowa Izba Gospodarcza:  tel. 22 630 96 01, e-mail: kig@kig.pl

Data publikacji: 05.06.2017
Translate »