Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego bierze udział w spotkaniach b2b podczas Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w dniach 29-30 listopada 2016 r. w Toruniu.

Forum dedykowane jest zarówno dla przedsiębiorców reprezentujących sektor małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się tematyką ekspansji na nowe rynki, a także dla przedstawicieli środowiska startupowego, którzy chcą efektywnie sprzedawać swoje produkty i usługi.

 

Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw to prelekcje, szkolenia, warsztaty i wykłady, ale i szansa na odbycie rozmów z profesjonalistami, naukowcami czy specjalistami reprezentującymi różne sektory gospodarki.

 

Tegoroczną edycję wyróżnia możliwość networkingu pomiędzy wszystkimi uczestnikami za pomocą specjalnie przygotowanej do tego platformy matchmakingowej.  Dzięki temu narzędziu uczestnicy mieli możliwość przygotowania i rejestracji swojego profilu, tak by następnie znaleźć odpowiednich partnerów do rozmów.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem spotkań matchmakingowych. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Data publikacji: 30.11.2016
Translate »