Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie z cyklu Kujawy Przedsiębiorcze „Od pomysłu do komercjalizacji” organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową, AMS PRESTIGE oraz BIZNES PLUS. Spotkanie odbędzie się w piątek 15 stycznia 2016 r. o godzinie 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, aula na I piętrze.

 

Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli różnych firm i branż. Jest ono pierwszym z serii: Kujawy Przedsiębiorcze. Założeniem tej serii spotkań jest przybliżenie Państwu ciekawych polskich firm, przedsiębiorców i menedżerów, niekoniecznie działających w regionie kujawsko-pomorskim. To okazja na zawarcie nowych znajomości i poszerzenie relacji biznesowych. W czasie pomiędzy prezentacjami zapraszamy na ciekawe dyskusji i poczęstunek.

 

Harmonogram spotkania:

16:30 rejestracja uczestników

17:00 Łukasz Kuciński (Biznes Plus), dr Magdalena Zubiel – Kasprowicz (Prodziekan Wydziału WSB w Bydgoszczy), Łukasz Grabowski (AMS PRESTIGE) powitanie gości w WSB

17:30 Roksana Zdrada (GRAFCO) – „Biznes na obcasach, czyli jak osiągnąć sukces w męskiej branży”

18:00 przerwa networkingowa

18:30 Tomasz Draganek (Tele-Fonika Kable) S.A. – „Budowanie przewagi konkurencyjnej za pomocą nowoczesnych technologii”

19:00 Łukasz Kuciński (Biznes Plus), dr Magdalena Zubiel – Kasprowicz (Prodziekan Wydziału WSB w Bydgoszczy), Łukasz Grabowski (AMS PRESTIGE) pożegnanie gości w WSB zakończenie części oficjalnej –  networking

20:00 pożegnanie – zakończenie

 

Prelegenci:

ROKSANA ZDRADA

Absolwentka Technologii Chemicznej. Studia podyplomowe Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz Zarządzania Sprzedażą w WSB we Wrocławiu. Od 9 lat prowadzi firmę GRAFCO. Obecnie firma GRAFCO zatrudnia 22 osoby dziale handlowym i na produkcji. Firma bardzo szybko się rozwija i rozrasta. Sukces pani Roksany został już szeroko zauważony i doceniony w branży.

TOMASZ DRAGANEK

Dyrektor Zakładu Tele-Fonika Kable S.A. w Bydgoszczy. Pracę w zakładzie rozpoczął we wrześniu 2007 roku na stanowisku Specjalisty Technologa. W kwietniu 2010 został kierownikiem wydziału produkcji kabli średnich i wysokich napięć. W tym samym roku objął funkcję Szefa Produkcji. Na tym stanowisku był odpowiedzialny za realizację programów rozwojowych m.in. specjalizacja zakładu wdrażanie systemu LEAN, optymalizacja kosztów. Dyrektorem Zakładu został w 2012 roku. Nadzoruje i prowadzi projekt restrukturyzacji fabryki. Pod jego kierownictwem zakład przygotowywał się i zdobył certyfikat OHSAS 18001 z zakresu zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Absolwent I edycji studiów MBA WSB i Franklin University.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 10.01.2016 na adres: lukasz.kucinski@biznesplus.pl

Data publikacji: 08.01.2016
Translate »