[well anim=”” boxbgcolor=””]

3 marca o godzinie 18:00, w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury (KPCK), odbędzie się po raz dwudziesty StartUp Mixer. Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze oraz idealną inspiracją do założenia swojej firmy. Najnowszą edycję StartUp Mixer’a uświetni dwójka znakomitych gości, którzy opowiedzą o tajnikach sprzedaży bezpośredniej.

 

StartUp Mixer to seria wydarzeń informacyjno-promocyjnych i edukacyjnych, które są organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem spotkań z cyklu StartUp Mixer jest budowanie społeczności startup’ów oraz integrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Jednym z gości będzie Patrycja Olszewska zajmująca się od 10 lat sprzedażą bezpośrednią. W swojej firmie pracuje na stanowisku dyrektora regionalnego oraz wspiera młode przedsiębiorcze osoby jako mentor. Posiada niesamowitą zdolność do motywowania i inspirowania ludzi.  Posiada 10 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej.

 

Drugim gościem będzie Anna Buchalska-Malińska będąca menedżer projektu ARGO. Optymistka, z głową pełną pomysłów od lat pomaga ludziom prowadząc Akademię Rozwoju Talentów. W życiu kieruje się zasadą: Przyjdź, poznaj, porozmawiaj!

 

Podczas spotkania wszystkie niezdecydowane osoby, które marzą o zmianie swojego życia bedą miały okazję poznać ciekawy program ARGO – kariera w dobrym stylu, który opiera się na założeniu start-upu z pełną opieką mentorską i przede wszystkim finansową.

 

Spotkanie będzie wyjątkowe ze względu na swoją formułę, poza ciekawym wykładem gości wszyscy będą mogli sprawdzić się w małym quizie oraz grze towarzyskiej.

Spotkanie będzie wyjątkowe ze względu na swoją formułę, poza ciekawym wykładem gości wszyscy będą mogli sprawdzić się w małym quizie oraz grze towarzyskiej.

 

20 edycja StartUp Mixera odbędzie się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury przy placu Kościeleckich 6. Start o godzinie 18:00. Dla wszystkich zainteresowanych osób wstęp jest bezpłatny. Zapisy są obowiązkowe.

 

Harmonogram StartUp Mixera:

18:15 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.

18:25 Prezentacja naszych gości.

19:10 Gra towarzyska.

20:00 Wprowadzenie do programu ARGO.

20:20 Spotkanie networkingowe w nieformalnej atmosferze przy cateringu.

 

Zapisy:

aipbydgoszcz@inkubatory.pl

 

INKUBATORY AIP (AIP) są praktyczną szkołą prowadzenia biznesu dla startupów. AIP umożliwiają przetestowanie pomysłów na rynku na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. AIP to także jedyny ekosystem w Polsce umożliwiający uzyskanie finansowania na rozwój w najprostszym modelu inwestycji – 100/15 czyli 100 000 zł za 15% udziałów w startupie. Dzięki tej innowacyjnej na skalę europejską sieci 50 inkubatorów, od 2004 roku AIP pomogło rozwinąć się ponad 10 000 początkującym przedsiębiorstwom, a obecnie pod swoimi skrzydłami ma 2112 startupów. Wśród nich znalazły się m.in.: Qpony.pl, MISBHV, Glov.

Data publikacji: 24.02.2016
Translate »