15 listopada 2016 r. w Bibliotece Głównej UKW, przy ul. Szymanowskiego 3 odbył się kolejny Startup Mixer, zorganizowany przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego oraz AIP Bydgoszcz. Gościem specjalnym wydarzenia była Pani Weronika Zawadzka z PolakPotrafi.pl, która podzieliła się ze zgromadzonymi gośćmi wiedzą z zakresu pozyskiwania finansowania na własne cele poprzez zbiórki croftfundingowe.

Weronika Zawadzka jest koordynatorką największych projektów społecznościowych w PolakPotrafi.pl Na co dzień współpracuje także z fundacjami i stowarzyszeniami, doradzając im jak najskuteczniej przygotować kampanie crowdfundingowe i jak zmotywować swoją społeczność do współfinansowania przedsięwzięć.

Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentowały się trzy startupy działające w ramach AIP Bydgoszcz: Managementsystem, #AwaryjneOtwieranie! oraz Klinika Triathlonu.

 

Celem spotkań z cyklu Startup Mixer jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie. 21 edycja wydarzenia odbyła się ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Data publikacji: 15.11.2016
Translate »