[well anim=”” boxbgcolor=””]

Tegoroczny październik obfituje w wiele konferencji i targów, na których przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego szukają inwestorów i promują gospodarczo Bydgoszcz.

 

W zeszłym tygodniu BARR brał udział w debacie eksperckiej „Oferta miast dla deweloperów biurowych i nowych inwestorów, mogących zasiedlić budynki.” podczas konferencji „Rynek powierzchni biurowych, zielone rozwiązania”, zorganizowanej przez wydawnictwo Eurobuild w Warszawie.

W tym samym czasie, w ramach projektu BiT City, BARR promował potencjał Bydgoszczy i regionu w Brukseli, gdzie odbyły się spotkania m.in. z Radcą Handlowym przy Ambasadzie w Brukseli, gdzie rozmawiano o współpracy pomiędzy bydgoskimi i belgijskimi firmami a także z europosłami z naszego regionu oraz przedstawicielami instytucji działających przy Unii Europejskiej.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego razem z przedsiębiorcami z Bydgoskiego Klastra Przemysłowego uczestniczyła w  targach Fakuma 2015 w niemieckim Friedrichshafen, jednym z największych wydarzeń dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie oraz na „Targach outsourcingu 2015” w Warszawie.

Ten tydzień rozpoczynamy kolejną konferencją w Bydgoszczy –  „Sukces 2015: czyli, jak wygrywać na trudnych rynkach?”, której Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest patronem. Organizatorem tego wydarzenia jest Harvard Business Review Polska, jest ono skierowane do przedsiębiorców z naszego regionu, którzy muszą stale dostosowywać swój biznes do zmieniających się warunków rynkowych. O tym w jaki sposób osiągnąć sukces przedstawi dr Witold Jankowski, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska” oraz prezes ICAN Institute.

Data publikacji: 19.10.2015
Translate »