[well anim=”” boxbgcolor=””]

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą zapewne dla nas wszystkich okazją do spotkań z bliskimi i dzielenia się radością. W oczekiwaniu na ten szczególny moment w roku Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego kolejny raz zorganizowała akcję charytatywną pod hasłem „Świąteczne uśmiechy”, zachęcając do jej wsparcia bydgoskie przedsiębiorstwa.

Inicjatywa BARR spotkała się z pozytywną reakcją przedsiębiorców, stwarzając sposobność do zaangażowania się także niewielkich lokalnych firm, ich pracowników czy uczestników organizowanych przez nas szkoleń i wydarzeń biznesowych. Dzięki ich ofiarności, świąteczne paczki z prezentami przygotowane przez Agencję wzbogaciły się o wiele różnorodnych upominków.

 

W imieniu wszystkich ofiarodawców Prezes BARR przekazała dziś zabrane podarunki na rzecz podopiecznych Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy i Zespołu Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej. Słodycze, gry planszowe, zabawki i artykuły papiernicze do szpitalnej świetlicy wywołały u małych pacjentów tytułowe „świąteczne uśmiechy”. Mamy nadzieję, że upominki będą umilać im chwile spędzone w szpitalu i poprawiać samopoczucie, nie tylko od święta.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do firm i osób, które wraz z nami zdecydowały się zaangażować w tegoroczną akcję. Wśród nich znalazły się:

  • Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.,
  • pracownicy firmy Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.,
  • pracownicy firmy T Komp,
  • pracownicy firmy IDEA07,
  • Julian, Kamil oraz Renata Siewert (inicjatywa rodzinna).

 

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się tutaj.

Data publikacji: 15.12.2017
Translate »