4 kwietnia 2016 roku w Bydgoszczy odbyła się 14 edycja Targów Pracy i Kariery, które zorganizowane zostały przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy. Wydarzenie miało miejsce w murach uniwersytetu – holu głównym budynku 2.1, al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy. Partnerem Targów była Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Uczestnicy mogli zostawić swoje CV przedstawicielom m.in. firm: Atos, Asseco Poland, WIKA Polska Sp. z o.o. Sp. k., iQor Global Services Poland Sp. z o.o., PESA Bydgoszcz S.A., ID LOGISTICS POLSKA S.A., Accenture, Network Way Sp. z o.o., Goodmorning Sp. z o.o.,  Nokia Corporation, Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o., Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o., keeeper Sp z o.o., Progres Sp. z o.o. Sp. K., Mondi Świecie S.A., Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A., GRUPA BORYSZEW, Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków, BAUMAT Sp. z o.o., Schenker Sp. z o.o., ZT „Kruszwica” S.A., Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce, ZAMET INDUSTRY S.A., Klimat Solec Sp. z o.o., Zakład Mechaniczny „SKRAW -MECH” Sp. z o.o., ELEKTROBUDOWA S.A., CAN-PACK S.A. w Krakowie, MULTIPAK Sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, HSF Logistics Polska Sp z o.o., PLASTICA, Łączpol Sp. z o.o., ManpowerGroup Sp. z o.o.,  OpusCapita Sp. z o.o., Politech Sp. z o.o., Intel Technology Poland, Polska Press Sp. z o.o., Guala Closures DGS Poland S.A, GSK Services Sp. z o.o., INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o., KMW Invest Sp. z o.o., Teleplan Polska Sp. z o.o., Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o., NOVUMPLAST Katarzyna Piesik, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, Belma Accessories Systems oraz  OPONEO.PL S.A. Swoje stoiska wystawiła także Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

W specjalnie zorganizowanej Strefie Doradczo – Konsultacyjnej zainteresowanym dano możliwość rozmowy z reprezentantami takich instytucji jak: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, Bydgoski Klaster Informatyczny, Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu – zespół EURES, Urząd Statystyczny w Bydgoszczy i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Targi co roku stwarzają studentom możliwość kontaktu z potencjalnym pracodawcą, zapoznaniem się ze sposobami rekrutacji i stawianymi oczekiwaniami. Kolejne edycje cieszą się dużym zainteresowaniem także firm, które doceniają możliwość bezpośredniego wyjścia ze swoją ofertą biznesową do bydgoskiego środowiska akademickiego.

Data publikacji: 04.04.2017
Translate »