Oferty pracy, staży i praktyk, informacje dotyczące planów rekrutacyjnych największych firm regionu – tak zapowiadają się tegoroczne Targi Pracy i Kariery organizowane przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem wydarzenia.

4 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10 do 14, w holu głównym UTP przy Al. prof. S. Kaliskiego 7, odbędą się Targi Pracy i Kariery organizowane przez uniwersyteckie Biuro Karier UTP.

 

Wydarzenie jest skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami panującymi na rynku pracy.

 

Podczas tegorocznych Targów Pracy i Kariery na UTP będzie można zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm – sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich. Profesjonaliści pomogą stworzyć dokumenty aplikacyjne, a nawet przetłumaczą je na język angielski. Studencii absolwenci uczelni dowiedzą się również w jaki sposób założyć własną działalność gospodarczą oraz uzyskać dofinansowanie.

 

Targi Pracy i Kariery na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym to również spotkania z osobami specjalizującymi się w doradztwie personalnym i planowaniu rozwoju zawodowego.  Swoją ofertę zaprezentują instytucje takie jak:  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy, Bydgoski Klaster Informatyczny i Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy.

 

Do organizacji wydarzenia przyłączyła się także Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, a sponsorem strategicznym została firma Atos.

 

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

 

Lista Wystawców: Atos, Asseco Poland, WIKA Polska Sp. z o.o. Sp. k., iQor Global Services Poland Sp. z o.o., PESA Bydgoszcz S.A., ID LOGISTICS POLSKA S.A., Accenture, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Network Way Sp. z o.o., Goodmorning Sp. z o.o., Nokia, Poland Tokai Okaya manufacturing Sp. z o.o., Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o., keeeper Sp z o.o., Progres Sp. z o.o. Sp. K., Mondi Świecie S.A., Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A., GRUPA BORYSZEW, Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków, BAUMAT Sp. z o.o., Schenker Sp. z o.o., Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, ZT „Kruszwica” S.A., Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce, ZAMET INDUSTRY S.A., Klimat Solec Sp. z o.o., Zakład Mechaniczny „SKRAW -MECH” Sp. z o.o., ELEKTROBUDOWA S.A., MULTIPAK Sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, HSF Logistics Polska Sp. z o.o., PLASTICA, Łączpol Sp. z o.o., ManpowerGroup Sp. z o.o., OpusCapita Sp. z o.o.,  Politech Sp. z o.o., Intel Technology Poland, Polska Press Sp. z o.o.

 

W strefie doradczo-konsultacyjnej: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, Bydgoski Klaster Informatyczny,  Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu – zespół EURES, Urząd Statystyczny w Bydgoszczy, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.kariera.utp.edu.pl oraz w wydarzeniu na fanpage Biura Karier UTP.

 

Po raz pierwszy w tym roku Targi Pracy i Kariery powiązaliśmy z Drogowskazami Kariery organizowanymi przez niezależne Zrzeszenie Studentów UTP. W ciągu dwóch dni 5 i 6 kwietnia, będzie można wziąć udział w warsztatach i szkoleniach przygotowanych przez specjalistów z różnych dziedzin. Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie www.drogowskazykariery.pl.

Data publikacji: 17.03.2017
Translate »