Ponad 80 wystawców, setki ofert pracy, warsztaty, punkty konsultacyjne i doradcze, prezentacje największych firm w regionie – 17 listopada 2016 r. o godz. 10:00 w bydgoskiej hali Łuczniczka ruszają 11. Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016. Organizatorem wydarzenia jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Partnerem inicjatywy jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

17 listopada 2016 r. na płycie hali „Łuczniczka” spotkać będzie można przedstawicieli dużych korporacji, takich jak Visscher-Carvelle, HSF Logistics , IBM, UPC, Unilever, Ikea, Amazon, Fujitsu, iQor, Atos, SDL, a także wielu mniejszych firm. Pracodawcy szukać będą specjalistów z wielu branż, między innymi logistyków – magazynierów, specjalistów ds. transportu, kierowców, księgowych, analityków finansowych, informatyków, programistów, listonoszy, pracowników produkcji, specjalistów ds. sprzedaży, PR i marketingu, tłumaczy, inżynierów wielu branż, menadżerów.

 

Spotkanie w jednym miejscu przedstawicieli wielu firm to dla odwiedzających niecodzienna okazja by bezpośrednio spotkać się z pracodawcami z różnych branż, ich preferencjami dotyczącymi zatrudnienia oraz dostępnymi ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy. Wśród wystawców znajdą się też ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym województwie. Rekrutując na stanowiska w swoich oddziałach będą poszukiwali pracowników z naszego regionu. Swoją ofertę przedstawią również agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców.

 

Podczas targów dostępna będzie także strefa konsultacyjna, która gromadzi doradców związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy. Eksperci podpowiedzą, m.in., jak rozwiązać problemy związane z nieprawidłowościami warunków zatrudnienia.

 

Nie zabraknie też warsztatów prowadzonych przez pracodawców i profesjonalistów w swoich branżach. Tym razem będzie można lepiej poznać tajniki biznesowego savoir-vivre, sekret marketingu, czyli networking i połknąć bakcyla przedsiębiorczości. Na tych, co planują zmierzyć ze swoją pierwszą rozmową o pracę oraz przygotować do niej w sposób profesjonalny, czekają symulacje rozmów kwalifikacyjnych. Praktycy podpowiedzą, jak skutecznie przygotować się do rozmowy, wizażyści pokażą jak wykonać dyskretny i podkreślający charakter makijaż na rozmowę kwalifikacyjną, a fotograf wykona profesjonalne zdjęcie do CV.

 

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne, a więcej szczegółów na stronie www.offerty.byd.pl i na profilu na FB www.facebook.com/BiuraKarier

Data publikacji: 09.11.2016
Translate »