Od 21 do 23 maja 2019 r. w Bydgoszczy odbywać się będzie 27. edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

 

Wystawa od lat jest jednym z najważniejszych na krajowym rynku oraz największych w Europie wydarzeń, skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy oraz do zapoznania się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Co roku w wydarzeniu uczestniczy ok. 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

 

W targach WOD-KAN, jako wystawca, weźmie także udział Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, która będzie promować potencjał gospodarczy i inwestycyjny miasta oraz instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez Agencję.

 

Wydarzenie odbędzie się na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego (ul. Gdańska 187). Wstęp na targi jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia: https://targi-wod-kan.pl.

Data publikacji: 17.05.2019
Translate »