Czy to możliwe by Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz odbywały się z „Usterką”? Jak najbardziej! W dniach 1-2 kwietnia 2017 roku odbędzie się 34. edycja Targów Budownictwa Wyposażenia Wnętrz GRYF-BUD. Wystawcy zaprezentują swoją ofertę w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, które jest jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu
w północnej części Polski.

Imprezę poprowadzi Dominik Strzelec znany z programu „Usterka” i  „Odlotowy Ogród”. Równolegle z GRYF-BUDem odbędą się Targi Energii Odnawialnej TEO, Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD oraz Targi Twój Ogród. W ubiegłych latach nowatorska forma targów łącząca wykonawcze firmy budowlane ze specjalistycznymi firmami branży BHP spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wystawców, zaproszonych gości i odwiedzających.

 

Targi odbędą się w godzinach między 10.00 a 17:00 (w niedzielę do 16:00).  W programie Targów przewidziane są m.in.: budowa domu „na żywo”, próbne jazdy samochodami elektrycznymi, pokazy mistrzów dekarstwa, pokazy rusztowań, pokazy ratownictwa, Grand Prix Targów, strefy porad branżowych, konkursy z nagrodami. W trakcie Targów organizowane będą także konferencje, na których głos będą zabierali wykwalifikowani w swych dziedzinach prelegenci.

Więcej informacji można uzyskać poprzez stronę internetową: http://www.targi-pom.com.pl/

Data publikacji: 24.03.2017
Translate »