Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w VII edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw organizowanego przez Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.. Ideą konkursu jest wyłonienie i promowanie innowacyjnych przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych w trzech kategoriach: innowacyjna technologia, innowacyjny produkt lub innowacyjna usługa.

 

Konkurs Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw regionu, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu innowacyjnej technologii, produktu lub usługi. Ocenie podlegają wyłącznie działania lub wdrożenia zaistniałe po 1 stycznia 2013 roku.

 

Laureaci konkursu otrzymają nagrody w postaci statuetek Liderów Innowacji Pomorza i Kujaw, a także inne nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu.

 

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

 

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe zamieszczone zostały na stronie konkursowej: liderzy.tarr.org.pl.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 października 2015 roku.

 

Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 24 listopada 2015 r. w Ratuszu Staromiejskim, podczas uroczystej Gali Forum Ekspansji MŚP organizowanej ramach obchodów VII edycji „Europejskiego Tygodnia MŚP 2015”.

 

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony: www.liderzy.tarr.org.pl

baner

Data publikacji: 15.10.2015
Translate »