Marzenie o rozwijaniu własnego biznesu w samym sercu Bydgoszczy nie musi już wiązać się z horrendalnymi wydatkami. Od dwóch miesięcy działa bowiem nowa przestrzeń zlokalizowana przy ul. Długiej 16.

Starówka Office to co-working w nowoczesnym wydaniu, dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jednocześnie może pracować tu 15 osób. Do dyspozycji zainteresowanych oddane są także w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny dwie sale konferencyjne i dwa prywatne biura.

 

Co dla jednych jest luksusem, tutaj dostaje się w pakiecie – dostęp do drukarki i skanera, w pełni klimatyzowane pomieszczenia, bezpieczne wi-fi oraz…darmowa kawa i herbata.

Potencjalnych najemców z pewnością skuszą również korzystne warunki finansowe współpracy. Obecnie Starówka Office proponuje do 3 godzin pracy w co-workingu gratis. Cały dzień korzystania ze wspólnej przestrzeni to koszt zaledwie 15,00 zł. Prywatne gabinety i sale konferencyjne wiążą się z kolei z wydatkiem od 25-50 zł/h. Właściciele deklarują jednak dużą elastyczność w podejściu do klienta – tutaj naprawdę można negocjować.

Starówka Office to jednak nie tylko powierzchnie biurowe, lecz również miejsce do spotkań biznesowych i dzielenia się pomysłami. Możesz tutaj liczyć także na wsparcie w starcie”: pomoc w założeniu działalności gospodarczej, wirtualne biuro, mentoring, doradztwo oraz inwestycje
w najlepsze pomysły.

 

Więcej informacji znaleźć można na www.starowkaoffice.pl.

Data publikacji: 20.06.2016
Translate »