1 maja rusza kolejna edycja EUROPEJSKIEJ RYWALIZACJI ROWEROWEJ – EUROPEAN CYCLING CHALLENGE 2017 – wydarzenia w którym zgłoszone drużyny z Polski i Europy przez cały maj konkurują ze sobą w liczbie przejechanych kilometrów na jednośladzie. Kilometry zlicza aplikacja NAVIKI. Dla danej drużyny może jeździć każdy – wystarczy korzystać z roweru.

W ubiegłym roku miasto Bydgoszcz zajęło 6 miejsce w klasyfikacji generalnej i było najlepsze wśród debiutantów. Bydgoszczanie przez miesiąc przejechali ponad 170 000 km.

 

W tym roku Bydgoszcz wspólnie z innymi partnerami startuje pod wspólną nazwą METROPOLIA BYDGOSZCZ. Oznacza to, że kilometry będą zliczane dla całego obszaru, utworzonego przez 21 samorządów stowarzyszenia, które wspólnie będą walczyć o jak najlepszy wynik w tej europejskiej klasyfikacji.

 

Firma, która nakręci w maju najwięcej kilometrów i zdobędzie tytuł i puchar „Najbardziej Rowerowej Firmy Metropolii Bydgoszcz ECC 2017” otrzyma w nagrodę kampanię reklamową na 3 billboardach w dobrych lokalizacjach w Bydgoszczy.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące rywalizacji, organizowanych wspólnie przejazdów, klasyfikacji i nagród, imprez towarzyszących oraz rankingów będą na bieżąco pojawiać się na stronie internetowej www.BydgoszczNaRowery.pl.

We wspólnej zabawie może wziąć udział dosłownie każdy, kto ma rower i telefon komórkowy. Wystarczy tylko:

 

  1. Pobrać darmową aplikację NAVIKI ze sklepu App Store lub Google Play
  2. Zarejestrować się lub zalogować (rejestracji można dokonać wcześniej na stronie bydgoszcznarowery.pl)
  3. Dołączyć do drużyny BYDGOSZCZ.MET.AREA (METROPOLIA BYDGOSZCZ)
  4. W zakładce MOJE ZESPOŁY/COMPANY można wybrać dodatkowo zespół swojej firmy. Jeśli jeszcze go nie ma w spisie firm, wystarczy napisać krótkiego maila na adres ecc@um.bydgoszcz.pl z prośbą o dodanie zespołu, a my niezwłocznie to zrobimy.
  5. Jeżdżąc w maju na rowerze trzeba tylko pamiętać o włączeniu aplikacji.
Data publikacji: 05.05.2017
Translate »