Kujawsko-Pomorski Oddział PMI Poland Chapter zaprasza na spotkanie z cyklu Women in Project Management, które odbędzie się 26 października 2017 r. w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego objęła patronat nad wydarzeniem.

Women in Project Management to projekt zainicjowany przez wrocławski oddział PMI PC, który ma na celu promowanie zawodu kierownika projektu wśród kobiet, rozwój kompetencji menedżerskich, poznawanie najlepszych praktyk oraz dzielenie się wiedzą. Spotkania w ramach cyklu mają również służyć nawiązywaniu relacji zawodowych i budowaniu aktywnej sieci kontaktów. Inicjatywa jest adresowana do entuzjastek i entuzjastów projektów, zarządzania, przywództwa i rozwoju osobistego.

 

Kobietą, która podzieli się swoją wiedzą na pierwszym, kujawsko-pomorskim spotkaniu z cyklu Women in Project Management jest Anna Urbańska, Master Trener Structogramu. Structogram jest to metoda rozwojowo-edukacyjna, która pozwala lepiej poznać siebie i w pełni wykorzystać swój potencjał w życiu. Podczas wykładu pn. „Mózg: nosisz czy używasz?” dowiemy się jaka moc kryje się w różnorodności i jak z niej korzystać. Ania Urbańska opowie o „osobistym kodzie genetycznym osobowości”, różnych sposobach komunikacji oraz potencjale, jaki daje nam zrozumienie zasad rządzących ludzką naturą, szczególnie w obszarze współdziałania w zespole.

 

Spotkanie będzie też okazją do wymiany kontaktów w ramach sesji networkingowej, stąd też prosimy o zabranie wizytówek.

 

Zapisy na to wydarzenie zostały wstrzymane przez Organizatora.

Data: 26 października, godz. 17.30.

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa, Bydgoszcz, ul. Fordońska 74 budynek główny A, Aula nr 117, I piętro.

Opłaty: wstęp wolny.

Partnerzy:

Data publikacji: 16.10.2017
Translate »