Serdecznie zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców z Pomorza i Kujaw do udziału w spotkaniu na temat ekspansji na rynek egipski, które odbędzie się 4 października w godz. 10.45 – 14.30. To kolejne wydarzenie z cyklu: „Wtorki z eksportem”, które tym razem odbędzie się w Bydgoszczy.

Organizatorami spotkania są Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców oraz Afrykańsko Polska Izba Handlowa – „PROAFRICA”.

 

Spotkanie będzie następną okazją do zapoznania się z możliwościami wkraczania na konkretny rynek zagraniczny, jak również z informacjami o podmiotach wspierających przedsiębiorców w internacjonalizacji ich działalności.

 

Eksperci scharakteryzują rynek egipski oraz skupią się na kwestiach polsko-egipskiej współpracy gospodarczej. Ponadto prelegenci przedstawią korzyści dla polskich przedsiębiorców jakie wiążą się z ekspansją produktów i usług oraz poruszą prawno-finansowe uwarunkowania wejścia na rynek egipski.

 

W roli ekspertów wystąpią między innymi: Filip Suś – Prezes Afrykańsko Polskiej Izby Handlowej – „PROAFRICA”, dr Abdelaziz Elsherif – radca Ambasady Egiptu oraz Thomas Amari – dyrektor kancelarii Gras Savoy.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Spotkanie odbędzie się w Centrum Pracy i Przedsiębiorczości – ul. Mennica 6 w Bydgoszczy.

Szczegółowych informacji udziela:

 

Piotr Popielarz
tel.: 56 699 54 83
piotr.popielarz@tarr.org.pl

Organizatorzy:

Data publikacji: 22.09.2016
Translate »