Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 28 czerwca na kolejną edycję „Wtorków z eksportem”,  dotyczącą możliwości inwestycji na rynku litewskim, łotewskim oraz estońskim. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców z województwa kujawsko – pomorskiego.

W roli ekspertów od zagranicznych rynków wystąpią: Pani Inese Šuļžanoka – Kierownik Przedstawicielstwa Łotewskiej Agencji Inwestycji i Rozwoju w Polsce (LIAA) oraz Pan Grzegorz Bratek – Dyrektor Zarządzający Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, Partner Zarządzający w firmie GoEast, posiadający 15 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne.

 

Podczas spotkania eksperci skupią się na aspektach dotyczących współpracy gospodarczej, wyjaśnią dlaczego rynki nadbałtyckie są dobrym kierunkiem do rozwoju biznesu, poruszą prawno-finansowe uwarunkowania wejścia na ww. rynki oraz omówią różnice kulturowe.

 

Spotkanie odbędzie się w Toruńskim Parku Technologicznym – ul. Włocławska 167, bud. A, sala konferencyjna.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona.

 

Szczegółowy program w załączniku.

Data publikacji: 24.06.2016
Translate »