4-5 października 2017 r. odbyło się w Warszawie „XIV Forum polskich menedżerów logistyki”, zorganizowane przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. Wydarzenie stanowi jeden z najważniejszych eventów na polskim rynku magazynowo-logistycznym.

Myślą przewodnią tegorocznego forum były zmiany i wyzwania rynku logistycznego oraz komunikacja w biznesie. Podczas spotkań i wykładów zwracano uwagę na nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w logistyce. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele największych firm sektora magazynowo logistycznego: DB Schenker, DHL, Abc Data, Panattoni Europe oraz Goodman.

 

Przedstawiciel BARR prezentował podczas Forum ofertę promocyjną Bydgoszczy, zachęcając do inwestycji w mieście.

Zapraszamy na konferencję „Emerging Cities. Nowe Centra Logistyczno-Produkcyjne na mapie Polski”, organizowaną wspólnie przez Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego, Miasto Bydgoszcz oraz Bonnier Business Polska, wydawcę dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2017 r. w hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy, Link do rejestracji znajdą Państwo tutaj.

Data publikacji: 06.10.2017
Translate »