Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w wydarzeniu targowo-kongresowym Asia Trade know-how, które odbędzie się 22-24 września w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie przy ulicy Grunwaldzkiej 55.

Misją przyświecającą organizatorom Asia Trade know-how jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw. Wydarzenie umożliwi uzyskanie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi. Wystawcy będą mieli okazję by wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z właścicielami firm z rynków  azjatyckich, a także by zaprezentować swoją ofertę produktową szerokiemu gronu potencjalnych kontrahentów z zagranicy. Wśród odwiedzających znajdą się producenci, importerzy i eksporterzy czy pośrednicy handlowi działający w Azji oraz w Polsce.

Wstępny program wydarzenia znajduję się w załączniku.

Patronat honorowy nad Asia Trade know-how  objęło Ministerstwo Rozwoju, a także takie instytucje jak Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Podczas Asia Trade know-how będzie również można spotkać się z Ambasadorami i przedstawicielami kilkunastu ambasad krajów azjatyckich w Polsce.

Rejestracja uczestników Kongresu rozpocznie się od godziny 9:30. Darmowe zaproszenie można pobrać pod adresem: http://expobilety.pl/.

 

Więcej aktualnych informacji o Targach można znaleźć na stronie internetowej: http://www.asia-trade.pl/.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem wydarzenia.

Data publikacji: 22.08.2016
Translate »