Nazwa firmy:
Rogóż Sławomir P.P.H.U. "Budomat"
Dane firmy
Ulica:
Rynarzewska
Numer domu:
3
Kod pocztowy:
89-210
Miasto:
Łabiszyn

Telefon:
Telefon:

Strona www:
Adres e-mail:
Kontakt z firmą
Imię:
Wojciech
Nazwisko:
Rogóż
Stanowisko:
dział handlowy/sprzedaży/dystrybucji

Telefon:
Adres e-mail:
Rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej
Podstawowe PKD:
46.73.Z
Dodatkowe PKD:
43.29.12
Dodatkowe PKD:
25.11. Z
Dodatkowe PKD:
PKD 43.39. Z

Branża:
Branża instalacyjna, Budownictwo, Handel i e-commerce, Przemysł metalowy, Pozostała działalność usługowa, Inne Ogrodzenia i bramy
Informacje dodatkowe
Rok założenia firmy:
1983
Liczba pracowników:
11-50

Informacje o firmie:
Firma P.P.H.U. BUDOMAT specjalizuje się produkcji, sprzedaży oraz montażu systemów ogrodzeniowych oraz bram wjazdowych. Od ponad 40 lat działamy w branży ogrodzeniowej. W swojej naszej ofercie znaleźć można ogrodzenie panelowe, ogrodzenie betonowe, ogrodzenie frontowe z bloczków, ogrodzenie z siatki plecionej, ogrodzenie frontowe, ogrodzenie palisadowe, ogrodzenie przemysłowe, a także szeroki wybór furtek i bram z automatyką. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przygotowania darmowej wyceny, projektu ogrodzenia oraz montażu zakupionego ogrodzenia lub bramy. Znaleźć u nas można produkty takie jak: panele ogrodzeniowe, płyty betonowe, słupy, siatkę ogrodzeniową, pustaki ogrodzeniowe, przęsła, bramy, furtki, a także akcesoria montażowe i obejmy. Nasze ogrodzenia i bramy wykorzystywane są zarówna na posesjach prywatnych, ale także na terenach firm, przedsiębiorstw, urzędów oraz obiektów sportowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łabiszynie pod Bydgoszczą, natomiast nasze produkty znaleźć można na terenie całego kraju jak i za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie:
Nasza oferta zawiera: Ogrodzenia panelowe Ogrodzenia betonowe Ogrodzenia z siatki plecionej Ogrodzenia frontowe (palisadowe) Ogrodzenia przemysłowe Bramy przesuwne Bramy uchylne Furtki Automatykę do bram Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontakt.
Załączone grafiki:
Translate »