Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego na „Welconomy Forum”

Przedstawiciele świata polityki, biznesu  oraz nauki spotkali się na kolejnej edycji „Welconomy Forum”, aby podsumować najważniejsze wydarzenia 2015 roku. Wśród licznych sesji panelowych znalazły się m.in. podejmujące aktualne tematy „Innowacyjności w gospodarce”, „Nauki w służbie innowacyjności” czy „Nowych trendów i kierunków rozwoju związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi”.

Spotkanie Welconomy Forum prezentacja panelistów

Edyta Wiwatowska, prezes Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego uczestniczyła w panelu „Branding kraju i regionu. Polska i kujawsko-pomorskie – diagnoza teraźniejszości, wyzwania na przyszłość”. Swoje wystąpienia poświęciła perspektywom jakie stoją przed Bydgoszczą w zakresie promocji gospodarczej miasta, rozwoju lokalnego rynku i tworzenia sprzyjających warunków do powstawania na nim nowych podmiotów gospodarczych.

Spotkanie Welconomy Forum 1

Organizatorem Forum jest Stowarzyszenie Integracja i Współpraca, które stawia sobie za cel m.in. wspieranie przedsiębiorczości i przeciwdziałanie bezrobociu oraz promocję osiągnięć polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail