Spotkanie ABSL IT Club w Bydgoszczy

11 marca na zaproszenie Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego swoje spotkanie w Bydgoszczy zorganizował ABSL IT Club – organizacja skupiająca menagerów branży IT, zrzeszonych w Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland).

ABSL-IT-Club-3

Wybór Bydgoszczy był nieprzypadkowy, w mieście nad Brdą pracuje już ponad  6000 osób świadczących usługi ITO. W spotkaniu wzięło udział 50 osób, w tym ponad 20 managerów z firm zrzeszonych w ABSL IT Club oraz przedstawiciele bydgoskich firm informatycznych i uczelni wyższych.

 

Misją ABSL IT Club jest tworzenie środowiska przyjaznego dla innowacji, w którym różne firmy, potrafią zjednoczyć się dzięki wizji stworzenia zróżnicowanego i stymulującego środowiska współpracy, które umożliwiłoby branży IT w Polsce wspięcie się na wyższy poziom rozwoju.

ABSL-IT-club-1

Członkowie organizacji  realizują obrane cele poprzez pracę w grupach roboczych: zespole d/s benchmarkingu, badań i analiz, zespole d/s zarządzania talentami oraz kontaktu z uczelniami wyższymi, zespole d/s public relations, prawa i lobbingu. Prezesem ABSL IT Club jest Grzegorz Śniadała – kierownik platformy technicznej Global Master Data w Procter & Gamble.

ABSL-IT-Club-2

Zarząd ABSL utworzył IT Club w czerwcu 2013 r. Współorganizatorem spotkania była firma Atos IT Services – największy w Bydgoszczy pracodawca działający w branży nowoczesnych usług informatycznych oraz Grupa Arkada Invest, która realizuje inwestycję biurową Arkada Business Park.

Organizatorzy:

BARR
ABSL IT Club logo

  Partnerzy:

Atos IT Servies logo
Arkada Businnes Park logo

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail