Loading Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • This event has passed.

Bezpłatne warsztaty dla firm rodzinnych pt. „Jak zbudować silny, samodzielny i odpowiedzialny zespół w firmie rodzinnej”

Luty 1 @ 11:00 - 14:30

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalne koło Inicjatywy Firm Rodzinnych) zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Jak zbudować silny, samodzielny i odpowiedzialny zespół w firmie rodzinnej”, które odbędą się dnia 1 lutego 2018 r., w godz. 11.00 – 14.30 w siedzibie firmy KUNKE Poligrafia sp. z o.o. w Inowrocławiu.

Podczas spotkania goście będą mieli okazję osobiście poznać niezwykle otwartych i entuzjastycznych właścicieli (Janusza i Barbarę Kunke) oraz dowiedzieć się o ich przepisie na sukcesję (którą już powoli przechodzą), a także zobaczyć od kuchni nowoczesny zakład poligraficzny i to jak powstaje wiele produktów, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

 

Współgospodarzem spotkania będzie Wiktoria Jaros i Karol Susicki właściciele firmy Maxie Hill sp. z o.o. – eksperci od budowania efektywnych zespołów w biznesie.

Termin: 1 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 11:00 do 14:30.

Miejsce: KUNKE Poligrafia ul. Magazynowa 27, 88-100 Inowrocław

 

Rejestracja poprzez krótki formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/V966zHdoVGT00yMo2

Koszt: bezpłatne (Spotkanie wyłącznie dla właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych i członków rodziny właścicielskiej. Odbywa się w ramach cyklu spotkań w gronie firm rodzinnych, podczas których integrujemy się, uczymy i wymieniamy wzajemnie doświadczeniami związanymi z prowadzeniem naszych rodzinnych biznesów.)

 

Organizatorzy: Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalny oddział Inicjatywy Firm Rodzinnych), KUNKE Poligrafia sp. z o.o., Maxie Hill sp. z o.o..

Partnerzy: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Szczegóły wydarzenia:

Data:
Luty 1
Godzina:
11:00 - 14:30

Miejsce

Inowocław
Inowrocław, + Google Map

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail