Loading Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • This event has passed.

Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę

31 maja 2019 @ 10:00 - 12:30

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 31 maja 2019 r. na kolejne „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Tym razem spotykamy się w sali konferencyjnej Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego (ul. Gimnazjalna 2a, 85-007 w godz. 10.00-12.30. „Spotkanie” realizowane jest w ramach programu „Akcja Akceleracja!”


Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.


Plan wystąpień:

Plan wystąpień:

  • Instrumenty wsparcia oferowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy (PUP w Bydgoszczy, Jarosław Góźdź);
  • Wsparcie proinnowacyjne (Pracodawcy Pomorza i Kujaw, Radosław Ostrówka);
  • Formy wspierania przyszłych przedsiębiorców oferowane przez Wojewódzki Urząd Pracy (Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy, Katarzyna Puchowska);
  • Fundusze europejskie na co dzień (Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy, Krzysztof Skalski);
  • Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Maciej Górecki).
  • Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, Ewa Woźniak);

Gdzie: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, ul. Gimnazjalna 2A, sala konferencyjna (parter).

Kiedy: 31.05.2019 r., godz. 10.00-12.30.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Partnerami programu „Akcja Akceleracja!” są: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z.o.o., Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Szczegóły wydarzenia:

Data:
31 maja 2019
Godzina:
10:00 - 12:30

Miejsce

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Gimnazjalna 2a
Bydgoszcz, 85-007 Polska
+ Google Map

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail