Loading Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Szkolenie online „Rejestrowanie działalności gospodarczej”

30 lipca @ 14:30 - 16:00

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. „Rejestrowanie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 30.07.2020 r., w godz. 14.30-16.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu „Akcja Akceleracja!”.


Cel szkolenia: Zapoznanie uczestników warsztatu z zasadami wypełniania wniosku o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej CEIDG-1.

Grupa odbiorców: warsztaty skierowane są do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • Wniosek CEIDG-1 – omówienie struktury
  • Wypełnianie wniosku CEIDG-1 krok po kroku

Czas: 1,5 h: godz. 14.30-16.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, starszy specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu „Akcja Akceleracja!” są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).


Zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Szczegóły wydarzenia:

Data:
30 lipca
Godzina:
14:30 - 16:00

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail