GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek
8.00 – 16.00

Wtorek
8.00 – 18.00

Środa
8.00 – 16.00

Czwartek
8.00 – 16.00

Piątek
8.00 – 14.00

Z uwagi na epidemię SARS-CoV-2, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o. o. informuje, iż w zakresie obsługi klienta preferowany jest kontakt: telefoniczny, mailowy lub wideokonferencja.

Spotkania są wcześniej umawiane i odbywają się zgodnie z zaleceniami GIS.

DANE
REJESTROWE

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

REGON 341515088
NIP 9532641081

Wysokość Kapitału Zakładowego Spółki: 400 000,00 PLN

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

KRS 0000489734

ADRES
KONTAKT

ul. Unii Lubelskiej 4C
85-059 Bydgoszcz

tel. +48 52 585 88 23
e-mail: barr@barr.pl

BIURO ZARZĄDU

Edyta-Wiwatowska2

Edyta Wiwatowska
Prezes Zarządu

+48 52 58 58 823
edyta.wiwatowska@barr.pl

zaslepka
_N4A2137

Agnieszka Mianowicz
Specjalista ds. administracyjno-biurowych

+48 52 58 58 823
barr@barr.pl

DZIAŁ OBSŁUGI INWESTORÓW

Michał Kornacki

Michał Kornacki
Kierownik

+48 795 118 632
michal.kornacki@barr.pl

Jarosław Kujawski

Jarosław Kujawski
Specjalista

+48 885 550 259
jaroslaw.kujawski@barr.pl

Marcin Kotoliński

Marcin Kotoliński
Starszy specjalista

+48 885 550 248
marcin.kotolinski@barr.pl

DZIAŁ WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Maciej Górecki

Maciej Górecki
p.o. Kierownika

+48 885 550 233
maciej.gorecki@barr.pl

zaslepka

Paweł Mieńciuk
Specjalista

+48 785 150 558
pawel.mienciuk@barr.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Agnieszka Kreńska

Agnieszka Kreńska
Kierownik

+48 885 556 798
agnieszka.krenska@barr.pl

_N4A2160

Joanna Sznajder
Specjalista

+48 885 550 256
joanna.sznajder@barr.pl

Katarzyna Tomaszewska-Dobosz

Katarzyna Tomaszewska-Dobosz
Starszy specjalista

+48 885 508 950
katarzyna.tomaszewska@barr.pl

DZIAŁ PROJEKTÓW

Marta Sosnowska

Marta Sosnowska
Kierownik

+48 885 550 197
marta.sosnowska@barr.pl

Malwina Witucka-Krygiel

Malwina Witucka-Krygier
Specjalista

+48 885 556 799
malwina.krygier@barr.pl

Marcin Kociniewski

Marcin Kociniewski
Specjalista

+48 885 550 184
marcin.kociniewski@barr.pl

Marta Śmigielska

Marta Śmigielska
Specjalista

+48 885 550 196
marta.smigielska@barr.pl

Translate »