Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas spotkań z bliskimi oraz odpoczynku od codziennego pośpiechu. To także doskonała okazja, by dzielić się radością z innymi. W oczekiwaniu na ten wyjątkowy moment w roku, zachęcamy bydgoskie przedsiębiorstwa do włączenia się w tegoroczną akcję „Świąteczne uśmiechy”, organizowaną kolejny raz przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.

 

O akcji

 

Akcję „Świąteczne uśmiechy” realizujemy we współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami na rzecz podopiecznych świetlicy prowadzonej przez Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

 

Zachęcamy do przekazania na ten cel podarunków, wśród których mogą się znaleźć wszelkie produkty przeznaczone dla dzieci, np. książki, zabawki, gry edukacyjne, słodycze czy artykuły papiernicze, które doposażą szpitalną świetlicę. Jesteśmy przekonani, że każda forma wsparcia z Państwa strony wywoła dziecięcy uśmiech i umili małym pacjentom chwile spędzone w szpitalu.

 

Dzięki ofiarności bydgoskich firm, ich pracowników, a także osób prywatnych, w ubiegłorocznej edycji naszej akcji udało się zebrać wiele produktów, które przydały się w szpitalnej świetlicy nie tylko w okresie świątecznym, ale służyły dzieciom przez cały rok. Przedsięwzięcie okazało się też wartościowym działaniem dla samych przedsiębiorstw, będąc okazją do zaangażowania się nawet niewielkich organizacji, a także integracji pracowników i ukazania szlachetnej strony bydgoskiego biznesu.

 

Jak się włączyć?

 

Jeśli wyrażają Państwo chęć włączenia się w to przedsięwzięcie, serdecznie prosimy o informację zwrotną poprzez bezpośredni kontakt z Joanną Wójtowicz (tel. +48 885 550 256, e-mail: joanna.wojtowicz@barr.pl). Zbiórkę upominków będziemy prowadzić do 14 grudnia 2018 r. w siedzibie BARR: ul. Unii Lubelskiej 4C (II piętro), 85-059 Bydgoszcz.

 

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Przekazanie upominków zebranych w ramach ubiegłorocznej akcji „Świąteczne uśmiechy”

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail