Data wydarzenia: 17.11.2016, 11:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalne koło Inicjatywy Firm Rodzinnych) zapraszają na kolejne bezpłatne spotkanie dla Firm Rodzinnych w województwie kujawsko – pomorskim, pt. „Finansowanie sukcesji w firmach rodzinnych”.

Sukcesja to duże wyzwanie – nie tylko organizacyjne, prawne i emocjonalne – ale także finansowe.

 

Trzeba pamiętać o takich aspektach jak konieczność spłaty wspólników, wypłacie ekwiwalentów dla spadkobierców nieobejmujących udziałów w firmie, rozliczeniach zachowkowych oraz o zabezpieczeniu środków do życia dla nestora na czas po sukcesji. Brzmi poważnie, ale wszystko jest dla ludzi! A udowodni to p. Małgorzata Rejmer – prawniczka i właścicielka kancelarii rodzinnej LEX), członkini Inicjatywy Firm Rodzinnych, która o sukcesji potrafi przejmująco mówić nie paragrafami, a prawdziwymi i żywymi przykładami z życia.

 

Seminarium odbywa się w ramach cyklu spotkań w gronie firm rodzinnych, podczas których integrujemy się, uczymy i wymieniamy wzajemnie doświadczeniami związanymi z prowadzeniem naszych rodzinnych biznesów.

 

Gospodarzem tym razem będzie firma rodzinna Euro-Hotel w Białych Błotach pod Bydgoszczą.

Termin: 17 listopada 2016 roku (czwartek); godz. 11:00-14:00 (po spotkaniu możliwe indywidualne konsultacje)

 

Miejsce: Euro-Hotel ul. Szubińska 93, 86-005 Białe Błota

 

Koszt: bezpłatne (Uwaga! Spotkanie przeznaczone jest WYŁĄCZNIE dla właścicieli, sukcesorów i członków rodziny właścicielskiej w firmach rodzinnych.)

 

Rejestracja: poprzez formularz rejestracyjny https://goo.gl/forms/S5fMjwbBs6QwQ8by2

Organizator: Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalne koło Inicjatywy Firm Rodzinnych)

Partner: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Translate »