Data wydarzenia: 21.03.2017, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają Państwa na bezpłatne certyfikowane szkolenie pt. „100 ułatwień dla przedsiębiorców i nie tylko”, które odbędzie się dnia 21 marca 2017 r., w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Unii Lubelskiej 4C, w Sali 206B.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami w przepisach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Wprowadzono zmiany w wielu ustawach a ich celem jest redukcja niektórych obowiązków administracyjnych, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości oraz podniesienie efektywności pracy, usprawnienie procesu inwestycyjnego a także zmniejszenie uciążliwości kontroli. Większość przepisów nowej ustawy weszła w życie 1 stycznia 2017 r.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, księgowych oraz wszystkich, których interesują zagadnienia związane ze zmianą przepisów ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się m.in. ze zmianami w:

  • Ustawie o swobodzie działalności gospodarczej
  • Kodeksie cywilnym
  • Kodeksie pracy
  • Ustawie o rachunkowości
  • Ordynacji podatkowej
  • Ustawie o zryczałtowanym podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Kodeksie spółek handlowych
  • Prawie budowlanym
[tblock title=”Plan szkolenia:”]

Szkolenie poprowadzi pani Justyna Maćkowiak – doradca gospodarczy, wieloletni praktyk w dziedzinie prawa podatkowego, dyrektor Centrum Biznesu, trener współpracujący z PFP.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z panem Maciejem Góreckim, tel.: (52) 58 58 459, e-mail: maciej.gorecki@barr.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymają certyfikat uczestnictwa.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »