Data wydarzenia: 24.10.2016, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają Państwa na bezpłatne certyfikowane szkolenie pt. „Budowanie zespołu i sztuka rozwiązywania konfliktów”, które odbędzie się dnia 24 października 2016 r., w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem szkolenia jest przygotowanie menedżerów, kadry kierowniczej liderów oraz kandydatów na liderów, a także wszystkich, którzy doświadczają pracy w grupie do tworzenia skutecznego i efektywnego zespołu, zarządzania nim i sytuacjami konfliktowymi oraz współpracy w ramach zespołu.

 

Szkolenie kierowane jest do kadry kierowniczej wszystkich szczebli zarządzania oraz wszystkich osób pracujących w zespołach.

Podczas szkolenia rozwijane będą wśród uczestników umiejętności współpracy i skutecznej komunikacji, grupowego podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów i budowania atmosfery sprzyjającej realizacji celów. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania swoich mocnych stron i obszarów, które można usprawnić, by dzięki temu mogli efektywnie funkcjonować w zespołach.

Program szkolenia:

Szkolenie ma formę treningu umiejętności – uczestnicy wykonują ćwiczenia i zadania praktyczne. Każde ćwiczenie jest analizowane i omawiane przez trenera i grupę. Dzięki temu uczestnicy otrzymują informację zwrotną.

 

Szkolenie poprowadzi pan Janusz Szewczyk – certyfikowany trener biznesu, doświadczony praktyk w dziedzinie sprzedaży, obsługi klienta i rekrutacji.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Karoliną Nowakowską, tel.: (52) 58 58 459.

e-mail: karolina.nowakowska@barr.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymają certyfikat uczestnictwa.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »