Data wydarzenia: 10.10.2016, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Agencja Interaktywna Sas Design zapraszają Państwa na bezpłatne certyfikowane szkolenie pt. „Efektywne prowadzenie sklepu internetowego”, które odbędzie się dnia 10 października 2016 r., w godz. 9.00 – 15.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem szkolenia jest zapoznanie się z metodami promocji w internecie lokalnych firm.

Szkolenie kierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się prowadzeniem własnej firmy, rzeczników prasowych,  szefów działów marketingu i wszystkich pragnących wzbogacić swoją wiedzę na temat sklepów internetowych, promocji czy sprzedaży w internecie.

Podczas szkolenia zajmiemy się różnymi metodami sprzedaży w internecie, narzędziami pozwalającymi efektywnie zarządzać sklepem internetowym oraz klientami, a także samymi sklepami. Podczas szkolenia opowiemy o prawdach i mitach, które krążą wokół tematu oraz przedstawimy wiele wskazówek dla osób rozpoczynających przygodę w sprzedaży w internecie.

Program szkolenia:

Szkolenie poprowadzą Magdalena Jurak, oraz Aleksandra Seredyńska-Jasiorska, które na co dzień wspierają przedsiębiorców swoim doświadczeniem w zakresie promocji w internecie oraz marketingu internetowego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »