Data wydarzenia: 12.03.2018, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Fundusze europejskie dla MŚP. Co nas czeka w 2018?”, które odbędzie się dnia 12 marca 2018 r., w godz. 10.00 – 12.30 w siedzibie Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Unii Lubelskiej 4C (sala nr 105).

Innowacyjność i internacjonalizacja przedsiębiorstw – to dwa przewodnie obszary wspierania polskich firm w obecnej perspektywie unijnej. Brzmi skomplikowanie, ale wcale nie musi takie być.

 

By być innowacyjnym, nie trzeba wcale działać w sektorze wysokich technologii, a zdobywanie zagranicznych rynków zbytu nie musi być przysłowiową „Mission Impossible”, jeśli dobrze je zaplanujemy i skorzystamy ze wsparcia odpowiednich instytucji.

 

Jednak fundusze europejskie dostępne są nie tylko dla innowatorów i eksporterów. Znajdzie się również coś dla tych, którzy myślą o prowadzeniu lub poszerzeniu działalności w zakresie edukacji przedszkolnej, albo chcą zwiększyć kompetencje swoich pracowników lub też szukają wsparcia w uzyskaniu ochrony własności intelektualnej. A pomysły, na które nie da się pozyskać unijnej dotacji, mogą otrzymać wsparcie w postaci preferencyjnych pożyczek, z oprocentowaniem nawet poniżej 1% w skali roku. Nie tylko na prowadzenie i rozwijanie działalności, ale także na jej założenie.

 

Szkolenie poprowadzi Paweł Szarek – specjalista Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego z 9-letnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania środków z UE.

Agenda szkolenia:

  • przegląd i omówienie konkursów dla przedsiębiorców na 2018 rok w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
  • przegląd i omówienie konkursów dla przedsiębiorców na 2018 rok w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój
  • prezentacja oferty preferencyjnych pożyczek oferowanych przez BARR dla osób prowadzących lub chcących założyć własną działalność gospodarczą
  • sesja pytań i odpowiedzi

W razie pytań, prosimy o kontakt z panem Maciejem Góreckim, tel.: (52) 58 58 459.

e-mail: maciej.gorecki@barr.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

 

Aby zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Translate »