Data wydarzenia: 20.06.2016, 11:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz firma KPMG mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium dotyczące najważniejszych zmian podatkowych w 2016 / 2017 r., które odbędzie się dnia 20 czerwca 2016r. w godz. 11.00 – 13.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Mennica 6.

 

Seminarium ma na celu przystępne i praktyczne wyjaśnienie przez ekspertów z firmy KPMG istoty planowanych w 2016 / 2017 r. zmian w prawie podatkowym, jak również związanych z nimi obowiązków leżących po stronie przedsiębiorców oraz obszarów potencjalnego ryzyka.

PROGRAM SEMINARIUM

 

Blok 1: Praktyczne konsekwencje wprowadzenia Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) dla średnich i dużych przedsiębiorstw

 

Blok 2: Wpływ wprowadzenia ogólnej klauzuli o unikaniu opodatkowania na sytuację podatkową przedsiębiorstw

 

Blok 3: Bezpieczeństwo podatkowe i majątkowe firm rodzinnych – perspektywa właścicielska

 

Blok 4: Kierunki kontroli skarbowych i podatkowych w kontekście cen transferowych oraz odpowiedzialności członków zarządu

Seminarium jest adresowane do: członków zarządu, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, wewnętrznych doradców podatkowych (in-house).

 

Spotkanie poprowadzą eksperci z działu podatków KPMG w Polsce:

 

Tomasz Lewicki, Senior Manager, International Tax

 

Katarzyna Szymańska, Assistant Manager, International Tax

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 174 000 pracowników w 155 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

 

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 300 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »