Data wydarzenia: 11.04.2016, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesny marketing”, które odbędzie się  dnia 11 kwietnia 2016 r. w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Centrum Pracy i Przedsiębiorczości, ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem szkolenia jest przekazanie przedsiębiorcom wiedzy i umiejętności na temat zasad budowania strategii marketingowych firmy, by maksymalnie zaspokoić potrzeby konsumentów i zwiększyć tym samym sprzedaż w firmie. Przedsiębiorcy dowiedzą się jak właściwie planować działania marketingowe firmy, by nie marnować swojego czasu i pieniędzy.

Program szkolenia znajduje się w załączniku.

Szkolenie poprowadzi pan Zbigniew Pankiewicz – trener biznesu, wieloletni dziennikarz telewizyjny, który specjalizował się w tematach gospodarczych, społecznych i lifestylowych. Od kilkunastu lat analizuje komunikację wizerunkową przedsiębiorstw. Ma swój wkład w budowanie wizerunków uczelni wyższych oraz firm z sektora informatycznego. Zarządzał także mediami publicznymi jako zastępca dyr. ds. programowych TVP Szczecin oraz wiceprezes Radia Koszalin.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »