Data wydarzenia: 22.03.2016, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

szkolenieBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kancelaria Centrum Prawa zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie pt.Ochrona danych osobowych, w kontekście przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą za pośrednictwem Internetu”, które odbędzie się dnia 22 marca 2016r., w godz. 10.00 – 13.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie się z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, z uwzględnieniem tzw. przepisów sektorowych, przy jednoczesnym wyjaśnieniu ich stosowania w praktyce.

 

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia związane z ustawą o ochronie danych osobowych

– Główne pojęcia z zakresu ochrony danych osobowych

– Obowiązek informacyjny administratora danych

– Obowiązek rejestracji zbiorów danych osobowych

– Administrator Bezpieczeństwa Informacji

– Przepisy sektorowe w zakresie ochrony danych osobowych

– Zgody na przetwarzanie danych osobowych

– Powierzanie przetwarzania danych osobowych

 

Szkolenie poprowadzą:

Paweł Zyskowski – absolwent prawa Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, prawnik w Dziale Prawnym Centrum Prawa Spółka z o.o. Spółka Komandytowa. Główny przedmiot jego zainteresowania stanowi prawo cywilne i gospodarcze, w szczególności prawo nowych technologii.

 

Maciej Sarnowski – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek Koła Naukowego Publicznego Prawa Gospodarczego działającego przy toruńskim Uniwersytecie, pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu. Główny przedmiot jego zainteresowania stanowi prawo gospodarcze, w szczególności prawo zamówień publicznych.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »