Data wydarzenia: 18.11.2016, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego  oraz firma Marzena Cholerzyńska Life&Business Coach     zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Skuteczne planowanie kariery”, które odbędzie się dnia 18 listopada 2016 r., w godz. 10.00 – 12.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Skończyłeś studia, ale nie zamierzasz pracować w czyjejś firmie? Masz ochotę na nową ścieżkę zawodową? Chcesz założyć własny biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz zarabiać na swojej pasji? Jak to wszystko zrobić? Przyjdź na warsztat z Marzeną Cholerzyńską a znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania oraz sprawdzisz czy to możliwe, żeby żyć i zarabiać swoimi talentami i pasją.

Plan szkolenia:

  1. Co daje dobrze dopasowana kariera?
  2. Jakie są skutki źle wybranej ścieżki zawodowej?
  3. Jak odkryć swoje pasje?
  4. Jak odkryć swoje talenty?
  5. Jak zarabiać na tym, co się kocha?

Marzena Cholerzyńska – coach, trener sprzedaży z długoletnim doświadczeniem w pracy w Polsce i za granicą. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie i Organizacja w Biznesie, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu – Coaching. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zarządzania i budowania zespołów, którą zdobyła w pracy na stanowiskach managerskich i kierowniczych. Prowadzi coachingi indywidualne z obszaru life coaching i business coaching. Entuzjastka rozwoju osobistego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń i warsztatów, aby mogła pomagać innym w stawaniu się ich najlepszą wersją – najpiękniejszym diamentem. Autorka bloga o rozwoju osobistym – marzenacholerzynska.pl

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »