Data wydarzenia: 15.01.2018, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Storytelling – moc budowania marki za pomocą historii”, które odbędzie się dnia 15 stycznia 2018 r., w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Unii Lubelskiej 4C, w Sali 105.

 

Storytelling – czyli sztuka opowiadania o firmie, produktach, usługach a także o osobach, w taki sposób, by tworzyć rozpoznawalność, budować zaufanie, zwiększać sprzedaż i podwyższać marże. To narzędzie pozwalające wyprzedzić konkurencję i wyróżniać się na jej tle.

Dobrze opowiedziana historia pozwala przyciągnąć uwagę w świecie przeładowanym zbędnymi, jałowymi informacjami, na które wielu z nas jest już uodporniona.

 

Zajęcia prowadzone przez dziennikarza, trenera biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mediów i wizerunku pomogą nauczyć się sztuki opowiadania o własnym biznesie, o swoich pomysłach, pasjach i planach w sposób na tyle ciekawy, by inni chcieli poznać Państwa firmę i jej ofertę.

 

Zajęcia prowadzone są przy użyciu multimediów, wyzwalają kreatywność, uczą jak tworzyć czytelne I atrakcyjne komunikaty. Uczestnicy przed kamerą ćwiczą sztukę ciekawego opowiadania o sobie I swoich firmach.

 

Szkolenie poprowadzi pan Zbigniew Pankiewicz – trener biznesu, wieloletni dziennikarz telewizyjny, który specjalizował się w tematach gospodarczych, społecznych i lifestylowych. Od kilkunastu lat analizuje komunikację wizerunkową przedsiębiorstw. Ma swój wkład w budowanie wizerunków uczelni wyższych oraz firm z sektora informatycznego. Zarządzał także mediami publicznymi jako zastępca dyr. ds. programowych TVP Szczecin oraz wiceprezes Radia Koszalin.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z panem Maciejem Góreckim, tel.: (52) 58 58 459.

Program szkolenia:

 

Godzina

Temat zajęć

9.00 – 9.15

Powitanie uczestników i wprowadzenie

9.15 – 10.30

Komunikacja interpersonalna – istotne zagadnienia w tworzeniu swojego wizerunku.

10.30 – 10.45

Przerwa

10.45 – 12.15

Warsztat językowy – co, jak i gdzie mówić. Zasady tworzenia informacji o sobie i swojej firmie.

Warsztat tworzenia tekstów marketingowych.

Warsztat kreatywności z wykorzystaniem multimediów.

12.15 – 12.45

Przerwa

12.45 – 14.15

Stand up! Warsztat z kamerą – ćwiczenia wyzwalające kreatywność. cz.1

Ćwiczenia prezentacji siebie i swojej oferty.

14.15 – 14.30

Przerwa

14.30 – 16.00

Stand up! Warsztat z kamerą – ćwiczenia wyzwalające kreatywność. cz.2

16.00

Zakończenie szkolenia

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »