Data wydarzenia: 16.02.2016, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

salaBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany podatku VAT – 2015 / 2016 rok”, które odbędzie się dnia 16 lutego 2016r.  w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Centrum Pracy i Przedsiębiorczości, ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

 

Celem szkolenia jest przedstawienie wprowadzanych zmian w podatku VAT  w 2015 i w 2016 roku. Szkolenie ma na celu przypomnienie najważniejszych zmian obowiązujących od początku 2015 r. oraz zmian już zatwierdzonych na rok 2016.

 

Szkolenie kierowane jest do pracowników działów księgowych, do osób rozliczających i odpowiedzialnych za rozliczenie i dokumentację VAT, do właścicieli firm i biur rachunkowych.

 

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymują materiały, wysłuchają wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej, w każdym temacie na zakończenie bloku dyskusja i pytania.

 

Szkolenie poprowadzi pani Marta Frąckowiak– magister nauk ekonomicznych, księgowa posiadająca świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, trener w zakresie podatków i analizy ekonomicznej, właściciel Biura Rachunkowego rozliczającego przedsiębiorstwa małe, średnie i duże.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »