Data wydarzenia: 19.07.2016, 11:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Agencja Kreatywna 052B zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zwiększ zasięg swojego biznesu – Szkolenie z Social Media” , które odbędzie się 19.07.2016r., w godzinach 11.00-13.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem szkolenia jest wsparcie branży MŚP. W czasie szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę jak dotrzeć do klienta i zwiększyć sprzedaż dzięki Mediom Społecznościowym. Dowiedzą się również jak określić swoje cele, stworzyć dobrą strategie działania, a następnie tworzyć angażujące użytkowników treści. Uczestnicy zapoznają się również z narzędziami analitycznymi, które pomogą im mierzyć efekty wprowadzonych działań.

Program szkolenia w załączniku.

Szkolenie poprowadzi:

Patrycja Świątek – od czterech lat związana z nowymi mediami. W Agencji Kreatywnej 052b odpowiada za Media Społecznościowe i zagadnienia związane z marketingiem. Dotychczas stworzyła komunikację w social media m.in. dla  FashionPhilosophy Fashion Week, Poland, Festiwalu Dobrego Smaku, lokalnych firm w Łodzi i Bydgoszczy. Prowadziła również badania Polskich Marek w Sieci min. Lot, PZU, Kubuś dla Brief za pomocą Brand24.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »