Data wydarzenia: 24.05.2016, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz CS Group Polska zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie z zagadnień e-marketingu, które odbędzie się dnia 24 maja 2016r., w godz. 9.00 – 12.00 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem Akademii e-marketingu jest wspieranie rozwoju branży MŚP. W czasie szkolenia, jego uczestnicy uzyskają niezbędną wiedzę z zakresu e-marketingu, aktualnych trendów, zasad budowania strategii obecności firmy w sieci oraz jak w pełni wykorzystać potencjał Social Media. Uczestnicy dowiedzą się, które elementy e-marketingu pasują najlepiej do profilu prowadzonej przez nich firmy, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne w Internecie i dlaczego warto mierzyć ich efekty.

Zapraszam na stronę projektu www.akademiaclearsense.pl.

Warsztatowy charakter spotkania, omawiane liczne przykłady oraz możliwość indywidualnej rozmowy ze specjalistami sprawiają, że to bardzo wartościowe szkolenie. Akademia będzie  również doskonałą okazją do nawiązania nowych lokalnych relacji biznesowych.

Szkolenia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów oraz specjalistów Agencji Interaktywnej CS Group Polska posiadających wiedzę, umiejętności praktyczne i bogate doświadczenie w tematyce e-marketingu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »