Data wydarzenia: 01.02.2018, 11:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalne koło Inicjatywy Firm Rodzinnych) zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Jak zbudować silny, samodzielny i odpowiedzialny zespół w firmie rodzinnej”, które odbędą się dnia 1 lutego 2018 r., w godz. 11.00 – 14.30 w siedzibie firmy KUNKE Poligrafia sp. z o.o. w Inowrocławiu.

Podczas spotkania goście będą mieli okazję osobiście poznać niezwykle otwartych i entuzjastycznych właścicieli (Janusza i Barbarę Kunke) oraz dowiedzieć się o ich przepisie na sukcesję (którą już powoli przechodzą), a także zobaczyć od kuchni nowoczesny zakład poligraficzny i to jak powstaje wiele produktów, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

 

Współgospodarzem spotkania będzie Wiktoria Jaros i Karol Susicki właściciele firmy Maxie Hill sp. z o.o. – eksperci od budowania efektywnych zespołów w biznesie.

Termin: 1 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 11:00 do 14:30.

Miejsce: KUNKE Poligrafia ul. Magazynowa 27, 88-100 Inowrocław

 

Rejestracja poprzez krótki formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/V966zHdoVGT00yMo2

Koszt: bezpłatne (Spotkanie wyłącznie dla właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych i członków rodziny właścicielskiej. Odbywa się w ramach cyklu spotkań w gronie firm rodzinnych, podczas których integrujemy się, uczymy i wymieniamy wzajemnie doświadczeniami związanymi z prowadzeniem naszych rodzinnych biznesów.)

 

Organizatorzy: Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalny oddział Inicjatywy Firm Rodzinnych), KUNKE Poligrafia sp. z o.o., Maxie Hill sp. z o.o..

Partnerzy: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Translate »