Data wydarzenia: 22.06.2017, 17:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Starówka Office – Przestrzeń dla biznesu zapraszają na bezpłatne warsztaty „Znaczenie fotografii w biznesie”, które poprowadzi Pan Konrad Schmidt. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2017 r., w godz. 17.00 – 20.00 w siedzibie Starówka Office
w Bydgoszczy przy ul. Długiej 16.

Masz zdjęcia w sklepie internetowym, a klient nie kupuje lub pyta o dokładny wygląd produktów? Wiesz co wpływa na to, że zdjęcie jest dobre i jakie są standardy zdjęć na portalach społecznościowych. Jeśli nie, zapraszamy 22.06.17 o godz. 17:00 na bezpłatne szkolenie z Konradem Schmidtem – twórcą, pasjonatem, fotografem i filmowcem.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

– jak wygląda współpraca z fotografem

– jak ważne jest światło w fotografii

– jakie są proste i darmowe programy do obróbki zdjęć

– poznają także kilka life-hacków wykorzystywanych do podrasowania zdjęć

Konrad Schmidt od 14 lat zawodowo zajmuje się fotografią, od 7 lat filmowaniem. Współpracował z wieloma agencjami reklamowymi, m.in. Idea07, Pearls Models, Studio A7. Pracował za granicą jako fotograf na statkach pasażerskich w wielu krajach m.in. w USA, Meksyku, Kolumbii, Panamie, Kostaryce, Portugalii, Islandii, Danii, Estonii, Rosji, Szwecji i Norwegii. Po powrocie zza granicy dołączył do zespołu fotografów i grafików w firmie LPP SA: właściciela marek Reserved, House, Mohito oraz Sinsay. Obecnie pracuje na własny rachunek tworząc filmy reklamowe i zdjęcia komercyjne.

 

Zapisy poprzez adres mailowy biuro@starowkaoffice.pl

Translate »